דף הבית
צור קשר
אודות
השכרת רכב חשוב לדעת
השכרת רכב טיפים
השכרת רכב לכל היעדים
השכרת רכב נהיגת חורף
השכרת רכב ביטול/החזר
מכתבי תודה
מכתבי תודה
סקי וסנובורד בקיץ
בתי מלון מומלצים
קישורים סקי
קישורים חשובים
קישורים כללי
תמונות חברים גולשים
מסעדות
סקי הדרכה בעברית
סקי/סנובורד DIY
תעודת מדריך סקי
פורום אופנועים
השכרת רכב טיפים
השכרת רכב - טיפים להשכרת רכב מאת בועז יעקובי חברת שלמה SIXT
הטיפים שיעשו לכם את תהליך ההשכרה קל הרבה יותר:
 

 1. יש להזמין את קבוצת הרכב המתאימה ביותר לצורכי הנסיעה הן מבחינת מספר הנוסעים ברכב והן מבחינת הציוד, הזמנת רכב שאינו מתאים עלולה לחבל בהנאת הטיול.

 

 1. על הלקוח להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בר תוקף (לחלק מקבוצות הרכב, בחלק מהמדינות יש צורך בשני כרטיסי אשראי בינלאומיים) , רשיון נהיגה ישראלי מפלסטיק (בחלק מהמדינות יש צורך בנוסף גם ברשיון נהיגה בינ"ל ,יש לבדוק זאת מראש בהתאם ליעד ההשכרה) אותן הדרישות תקפות עבור כל נהג נוסף המבקש לנהוג ברכב.

 

 1. יש לוודא מראש שגיל הנהג תואם לסוג הרכב שהוזמן כמוכן לבדוק האם ניתן להיכנס למדינות אחרות (בעיקר חשוב לגבי כניסה למדינות מזרח אירופה ואיטליה) ,מדינות שכן מאפשרות את הכניסה למדינות אלו מציעות מגוון מצומצם של קבוצות רכב, חשוב לציין מראש  בעת ביצוע ההזמנה לאיזה מדינות בכוונת הלקוח לטייל.

 

 1. דלק: אנו ממליצים להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא, שכן התעריפים הנגבים ע"י חברות ההשכרה בחו"ל הנם יקרים מאלה המוצעים בתחנות הדלק המקומיות, כמו כן במספר מדינות נגבים בנוסף דמי שירות בעבור התדלוק , חשוב מאוד לוודא את סוג הדלק, מילוי דלק שאינו תואם עשוי לגרום לנזק מכני ולחיוב בהתאם.

 

 1. יום שכירות הוא בן 24 שעות,לכן מומלץ להחזיר את הרכב עד השעה בה נלקח, כל איחור בהחזרת הרכב עשוי לגרום לחיוב נוסף  לפי התעריף המקומי של החברה בחו"ל (שבד:כ גבוה בהרבה מזה המוצע בארץ).
 2.   
 3.  לאחר קבלת חוזה ההשכרה והסכמה לתנאיו רצוי להצטייד בהעתק , חתימה על החוזה מהווה הסכמה לכל תנאיו לכן יש לשוב ולוודא כי החותם מסכים לתנאים ולתוספות המצויינות בו.

 

 1. במרבית המדינות קיימת השתתפות עצמית במקרה של גניבה או נזק שלעיתים ניתנת לביטול על ידי רכישת ביטוח מתאים , בעת חתימת החוזה יש להתעדכן באשר לסכום הביטוח במידה ולא נרכש מראש מהארץ- אנו ממליצים לרכוש מראש את ביטוח ביטול ההשתתפות העצמית אותו אנו מציעים באופן בלעדי במרבית היעדים.

 

 1. בעת לקיחת הרכב יש לבדוק את הרכב ולדאוג שפקיד ההשכרה יסמן על גבי הטופס כל נזק שקיים (אם קיים) ולהצטייד בהעתק של טופס המסירה, בעת החזרת הרכב בקשו מפקיד ההשכרה שיבדוק את הרכב בנוכחותכם ויאשר בחתימתו כי הרכב הוחזר במצב תקין.

 

 1. יש להתעדכן בדבר חוקי התעבורה במדינת היעד (מגבלת מהירות , אשרות מעבר בין חלק מהמדינות וכו,)  ולנהוג ע"פ הכללים , דוחות חנייה ותנועה הם באחריות השוכר וכמובן יוסבו על שמו ויישלחו לארץ.

 

 1. דגמי הרכב המוצעים מהארץ הנם דגמים מייצגים בלבד, חברות ההשכרה בחו"ל רשאיות לספק רכב המוגדר על ידן שווה ערך לדגם המייצג ,בעת ביצוע ההזמנה חברת ההשכרה תתחייב על קבוצת הרכב אך לא על דגם רכב מסוים.

 

 1. יש להחזיר את הרכב במצב הניקיון בו התקבל, רכב שיוחזר מלוכלך בצורה חריגה יחוייב בעלות ניקיון מיוחד.

 

 1. בעת פתיחת חוזה ההשכרה בחו"ל יציעו לכם לרכוש ביטוחים אופציונליים נוספים, יש לשים לב על מה חותמים ובאם ברצונכם לרכוש את אחד מהביטוחים האופציונליים שיוצעו לכם.

 

 1. ברוב המקרים עדיף להזמין את הרכב מהארץ הזמנת הרכב בחו"ל יקרה בכ- 30% (נכון במרבית היעדים בעולם).

 

 1. בנסיעה עם ילדים ודאו מראש עד איזה גיל חלה חובת נסיעה בכסא בטיחות במדינת היעד ע"מ להזמין כסאות תינוק מראש ובהתאם לגילאי הילדים ומשקלם.  
 2. אנו ממליצים על הזמנת רכבים המצויידים במערכות ניווט GPS במטרה להקל על הניווט בחו"ל כמוכן במטרה להיפתר מהמפות המסורבלות , בשלמה SIXT ניתן להזמין רכבים מסוג זה במרבית יעדי ההשכרה.
 
 
האתר הוקם ומתוחזק ע"י פרסומדיה נטגרופ בניית אתרים
שלח לחברהוסף למועדפיםהפוך לעמוד הביתתצורת הדפסה